Letnja serija biznis konverzacija sa Adamom Pikvensom sutra u Američkom kutku
Letnja serija biznis konverzacija sa stručnjakom iz oblasti zapošljavanja Adamom Pikvensom, počinje u ponedeljak, 4. avgusta, u Američkom kutku i održavaće se svakog ponedeljka do kraja ovog meseca.
Kako se navodi u pozivu iz Američkog kutka, konverzacija sa Pikvenskom održaće se svakog ponedeljka u avgustu od 18:30 do 20:00 časova.
"Pridružite nam se ovog avgusta u Američkom kutku Novi Sad na posebnoj seriji interaktivnih razgovora koje vodi naš dugogodišnji saradnik Adam Pikvens iz Australije. Sa bogatim iskustvom u oblasti zapošljavanja, poslovne komunikacije i razvoja veština neophodnih na savremenom tržištu rada, Adam je aktivno uključen u međunarodne procese zapošljavanja i podeliće sa vama praktična znanja i iskustva koja će vam pomoći da unapredite svoje lične i profesionalne veštine", navodi se u pozivu.
Teme i datumi održavanja biznis konverzacija:
- 4. avgust - Praktične veštine poslovnog pisanja
- 11. avgust - Uspeh na razgovoru za posao
- 18. avgust - Veštine upravljanja ličnim finansijama
- 25. avgust - Kako napredovati u karijeri i biti istaknuti zaposleni
Razgovori se održavaju na engleskom jeziku, besplatni su i nije potrebna prijava.
"Bilo da ste student, osoba koja traži posao ili profesionalac koji želi da unapredi svoje veštine, ovo je sjajna prilika da učite, vežbate engleski i povežete se sa drugima u prijatnom i podsticajnom okruženju", ističu iz Američkog kutka.
Američki kutak se nalazi na Keju žrtava racije 2.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vodič
Veče posvećeno časopisu The New Yorker u Američkom kutku
26.01.2026.•
0
Program posvećen čuvenom američkom časopisu The New Yorker biće održan u Američkom kutku, u sredu, 28. januara.
Koncert kvarteta "Maestre" u subotu u Galeriji Matice srpske
26.01.2026.•
0
Koncert kvarteta "Maestre" biće održan u subotu, 31. januara, u Galeriji Matice srpske.
Putopisno predavanje "Očarana Gruzijom"
26.01.2026.•
0
Putopisno predavanje o Gruziji moći ćete da čujete u sredu, 28. januara, u Muzeju Vojvodine, u Dunavskoj 35.
Naked i Monika Lakatoš Trio u četvrtak u Fabrici
26.01.2026.•
0
Koncert beogradskog benda Naked i mađarskog sastava Monika Lakatoš Trio biće održan, u četvrtak, 29. januara, u SKCNS Fabrici.
Poslednja kustoska vođenja kroz izložbu "Lazar Vozarević. Galerija u gostima" ovog vikenda
26.01.2026.•
0
Poslednja nedelja januara je i poslednja nedelja izložbe "Lazar Vozarević. Galerija u gostima" u Galeriji Matice srpske.
Sećanje na Duška Trifunovića u sredu u "Prometeju"
26.01.2026.•
0
Program "Sećanje na Duška Trifunovića" biće održan u sredu, 28. januara, u galeriji "Prometej".
Premijera "Utopije" na 52. rođendan Novosadskog pozorišta
25.01.2026.•
0
Predstava "Utopija" Andraša Urbana premijerno će biti izvedena u Novosadskom pozorištu/Újvidéki Színház, u utorak, 27. januara, na 52. rođendan tog teatra.
O Ateljeu Stanišić u utorak u Jevrejskoj opštini
25.01.2026.•
0
Program posvećen Ateljeu Stanišić iz Sombora biće održan u utorak, 27. januara, u Jevrejskoj opštini Novi Sad, u Jevrejskoj 17.
Izložba fotografija "Portreti umetnika" Branimira Karanovića od ponedeljka
25.01.2026.•
0
Izložba fotografija "Portreti umetnika" Branimira Karanovića biće otvorena u ponedeljak, 26. januara, u Galeriji Akademije umetnosti.
Filmski ciklus "Frankenštajn" od ponedeljka do srede u CK13
25.01.2026.•
0
Filmski ciklus "Frankenštajn" biće održan od ponedeljka do srede, 26. do 28. januara, u CK13.
Izložba "Slika pod kapom otiska: kolorni svet Zorana Grmaša" od srede u u Poklon-zbirci Rajka Mamuzića
25.01.2026.•
0
Izložba "Slika pod kapom otiska: kolorni svet Zorana Grmaša" biće otvorena u sredu, 28. januara u Galeriji likovne umetnosti poklon zbirci Rajka Mamuzića.
Predavanje "Kad je Sunce bilo Bog: Zimski obredi i njihovo nasleđe" u utorak u Prometeju
25.01.2026.•
0
Predavanje "Kad je Sunce bilo Bog: Zimski obredi i njihovo nasleđe" Ivana Dimitrijevića održaće se u utorak, 27. januar u Galeriji Prometej, u Svetozara Miletića 16.
Izložba "Ožiljci" Stefana Stefanovskog u Galeriji na Štrafti
25.01.2026.•
0
Izložba "Ožiljci" Stefana Stefanovskog može se pogledati do 5. marta u Galeriji na Štrafti, na Bulevaru Mihajla Pupina (ugao sa Pionirskom ulicom, iza Crvenog krsta).
Finski duo NYOS večeras u CK13
25.01.2026.•
0
Duo NYOS nastupiće danas, 25. januara u Omladinskom centru CK13.
Svetosavska beseda "Svetlost svetosavlja" u ponedeljak u Matici srpskoj
25.01.2026.•
0
Svetosavska beseda "Svetlost svetosavlja" održaće se u ponedeljak, 26. januara u Svečanoj sali Matice srpske.
Izložba novih članova SULUV-a od ponedeljka
24.01.2026.•
0
Izložba novih članova SULUV-a biće otvorena u ponedeljak, 26. januara, u Galeriji SULUV.
Izložba fotografija "Jesti očima" od ponedeljka u SKCNS
24.01.2026.•
0
Izložba fotografija "Jesti očima" biće otvorena u ponedeljak, 26. januara, u Studentskom kulturnom centru Novi Sad (Vladimira Perića Valtera 5).
Izložba "Čuvari" Marine Tivodar od ponedeljka u Malom likovnom salonu
24.01.2026.•
0
Izložba "Čuvari" Marine Tivodar biće otvorena u ponedeljak, 26. januara, u Malom likovnom salonu.
Izložba "Srbija u bojama romantičnog ekspresionizma" u KCV "Miloš Crnjanski"
24.01.2026.•
0
Izložba "Srbija u bojama romantičnog ekspresionizma", čiji je autor Emmanouil Stamatiou, biće otvorena u Kulturnom centru Vojvodine "Miloš Crnjanski", u ponedeljak, 26. januara.
Mini sajam knjiga u nedelju u CK13
24.01.2026.•
0
Zimski mini sajam knjiga biće održan u CK13, u nedelju, 25. januara, od 15 do 21 čas.
Započnite godinu uz jedinstveno iskustvo upoznavanja - novi Speed Dating 27. januara u Radio kafeu
24.01.2026.•
0
Nakon niza veoma posećenih i uspešnih večeri, sledeći Speed Dating događaj biće održan u utorak 27. januara i donosi još jednu priliku svima koji žele da upoznaju nekog na drugačiji, smisleniji način.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar