Ivana Španović pobedila u Diseldorfu uz najbolji rezultat sezone

Ivana Španović pobedila je večeras u skoku u dalj na mitingu u Diseldorfu, rezultatom 6,77 metara
Španović je skok od 6,77 centimetara ostvarila u trećoj seriji.
 
"Zadovoljna sam večerašnjom pobedom i serijom skokova, a 6,77 metara je i najbolji rezultat na svetu trenutno. Najvažnije je da polako ulazim u formu i radujem se što ću pre Svetskog dvoranskog prvenstva imati još takmičenja, a pogotovo što ću 21. februara skakati pred domaćom publikom na Serbia openu", rekla je Španović.
 
Drugo mesto zauzela je Sostene Mogenara iz Nemačke rezultatom 6,68 metara, a treća je bila Amerkanka Keniša Burks sa 6,67. Četvrto mesto zauzela je njena sunarodnica Tijana Bartoleta sa 6,48 metara.
 
Španović je večeras osvojila 10 bodova i izbila na prvo mesto na svetskom turu sa ukupno 15 bodova. Druga je Mogenara sa 14, a treća je Malajka Mihambo iz Nemačke sa 10 bodova. 
 
Serbia open održava se 21. februara u Beogradu, a završni miting na programu je četiri dana kasnije u Glazgovu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Anonimus

    07.02.2018 21:18
    --
    Ivana treba da otvori novi most.
  • Milica

    06.02.2018 23:22
    Svaka cast!
    Bravo!
    Samo napred!
  • dr Petrovic

    06.02.2018 22:50
    Bravo Ivana
    Vrednica !
    Cestitamo !

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Formula 1: Noris prvi u Austriji

Vozač Meklarena Lando Noris pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Austrije, čime je smanjio zaostatak za timskim kolegom Oskarom Pjastrijem.

Mladi fudbaleri Engleske prvaci Evrope

Mladi fudbaleri Engleske osvojili su titulu prvaka Evrope za igrače do 21 godine, pošto su u finalu u Bratislavi pobedili posle produžetaka Nemačku 3:2.