Reditelj Ridli Skot ponovo je odgovorio na kritike koje su naveli naslednici imperije Guči, zbog njegovog novog filma.
Pre premijere filma, Gučo Guči, praunuk Patricije Guči, kritikovao je odabir Paćina za ulogu Alda Gučija, opisavši ga kao "sraman".
"Moj deda je bio vrlo zgodan muškarac, kao i svi Gučijevi, vrlo visok, sa plavim očima i elegantan. Igra ga Al Paćino, koji nije naročito visok, a na ovoj slici je i debeo, nizak, sa zaliscima, zaista ružan. Sramno je, jer uopšte ne liči na njega", izjavio je Guči, prenosi Independent.
Skot je u intervjuu za Total Film reagovao na tu kritiku rečima: "Ljudi iz porodice koji nas napadaju bili su alarmantno uvredljvi, govoreći da Al Paćino nije predstavljao fizički Alda Gučija ni u jednom obliku. A opet, iskreno, ko bi mogao da ih bolje predstavlja od Ala Paćina? Izvinite! Dobili ste najbolje glumce na svetu, treba da se osećate kao srećnici", izjavio je reditelj.
Članovi porodice su kritikovali i Džareda Leta u ulozi Paola Gučija, kog je Skot, takođe, branio.
"Mislim da je najveći deo Letovog izvođenja komičan. Naročito u prve dve scene. Nema mnogo informacija o njegovom liku Paolu, ali ima slika Paola i on je upravo tako izgledao. Nema mnogo snimaka Paola kako govori, tako da je njegov lik u nekoj meri izmaštan, ali je očigledno da je on bio vrlo živopisan i raskošan lik. Njegova raskoš je baš fino zabeležena. Kako to može biti uvredljivo?", kaže Skot.
Porodica Guči takođe je objavila i zvanično saopštenje u kom je navela da je film "uvreda nasleđu na osnovu kog je brend ponikao".
Iako se reditelj nije dotakao tog saopštenja, ranije je za BBC radio 4 reagovao na izjavu Patricije Ređani, koja ga je optužila da "krade identitet porodice, kako bi profitirao".
"Ne bavim se time. Morate da imate u vidu da je jedan Guči ubijen, a drugi otišao u zatvor zbog utaje poreza, tako da ne možete meni da pričate o profitiranju. Čim to uradite, dolazite u javni domen", izjavio je Skot.
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Animirana serija "South Park" priređuje specijalnu epizodu za Noć veštica, pod nazivom "Žena sa šeširom", a tema je - rušenje Bele kuće pod novom američkom administracijom.
Džoni Dep je u završnim pregovorima za glavnu ulogu u filmu "Ebenezer: A Christmas Carol", novoj adaptaciji klasične božićne priče Čarlsa Dikensa koju za Paramount Pictures režira Ti Vest.
Italija ima dugu istoriju fascinantnih i mračnih priča, ali retko koja je potresla javnost kao "Čudovište iz Firence", slučaj zloglasnog serijskog ubice čiji identitet nikada nije otkriven.
Projekat budućeg srpskog animiranog horor filma "Vir" pojavio se na onlajn platformi za prikupljanje sredstva "Kickstarter", uz želju da se sačuva integritet projekta.
Radio-televizija Srbije najavila je novu seriju "Miholjsko leto", a korisnicima društvenih mreža odmah je zapao za oko deo iz, po svemu sudeći, uvodne špice.
Disney i Lucasfilm objavili su prvi trejler za film "The Mandalorian & Grogu", kojim se franšiza Ratovi zvezda vraća na velika platna prvi put od 2019.
Više od 3.900 glumaca, reditelja i filmskih profesionalaca potpisalo je otvoreno pismo u kojem se obavezuju da neće sarađivati sa izraelskim filmskim institucijama "zbog genocida nad Palestincima".
Poznati britanski glumac Majkl Kejn još jednom će prekinuti svoje penzionerske dane kako bi odigrao ulogu u nastavku filma "Poslednji lovac na veštice" sa Vin Dizelom u glavnoj ulozi.
Film "Father Mother Sister Brother" (Otac, majka, sestra, brat) američkog reditelja Džima Džarmuša osvojio je Zlatnog lava, glavnu nagradu na 82. Mešunarodnom filmskom festivalu u Veneciji (Mostra).
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar