Almodovar o Trampu: Umetnici imaju dužnost da se suprotstave monstrumima
21.05.2026.•
0
Španski reditelj Pedro Almodovar pozvao je umetnike na Kanskom filmskom festivalu da otvoreno govore o društvenim krizama, ocenivši da je njihova moralna dužnost da budu štit protiv "monstruma" poput Donalda Trampa.
Komentari 5
Tugomir
Velja
Ima i naših glumaca statista! Videli sno Milana Mumina iz Love Huntersa tamo na setu! Dolazili smo par dana gledali kako snimaju kroz ogradu! Videli smo i Kijanu Rivsa!
Trba
Ne, ne radi se film u NS. 3L je ucestvovao samo na unreal 5 matrix demou, i zbog toga je dolazio. Ne siri dezinformacije.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar