Objavljen je trejler za najnoviji film o galskim strip junacima Asteriksu i Obeliksu pod naslovom "Asterix and Obelix: the Middle Empire", reditelja Francuza Gijoma Kanea.
S ukupnim budžetom od 60 miliona evra, peti film iz slavnog serijala biće jedan od najskupljih u francuskoj istoriji. Napadač Milana Zlatan Ibrahimović dobio je ulogu ambicioznog vojskovođe Antivirusa, kojem je Cezar poverio zadatak da izbriše nepobedivo galsko selo, jedinu teritoriju u Galiji koju nije osvojio.
Dosadašnji neprijatelj Gala iz sela, centurion Kajus Bonus smenjen je s dužnosti, a na njegovo mesto, u rimski garnizon u susedstvu sela, stiže Gaj Antivirus.
Odlučan je, brutalan i ne bira sredstva. Za njega je Cezareva naredba zakon, a pokušaće da je sprovede u delo dok su Asteriks i Obeliks u Kini. Naime, radnja petog nastavka popularne franšize smeštena je na Istok, gde su se nerazdvojni prijatelji zaputili kako bi pomogli princezi u nevolji, piše portal movieweb.
Ulogu Obeliksa dosad je tumačio Žerar Depardje, ali u ovom nastavku tumači ga francuski glumac Žil Leluš. Cezara ovaj put glumi filmska zvezda Vensan Kasel. U novom filmu ponovo se pojavljuje Kleopatra, a tu ulogu je od Monike Beluči preuzela proslavljena francuska glumica Marion Kotijar. Lukavog i odvažnog Asteriksa glumi Gijom Kane.
Franšiza u malim ulogama često ugošćuje slavne osobe koje nisu profesionalni glumci. Tako se u filmu "Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra" pojavio nekad najbolji fudbaler sveta Zinedin Zidan, dok je 2008. u filmu posvećenom Olimpijskim igrama u antičkoj Grčkoj nastupio pilot Formule 1 Mihael Šumaher.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
"20th century studios" objavio je najavu za "Springsteen: Deliver Me From Nowhere", biografsku dramu o legendarnom muzičaru Brusu Springstinu kog glumi Džeremi Alen Vajt.
Novi igrani film iz serijala "Gospodar prstenova" nosi naziv "Lov na Goluma", a Endi Serkis je nedavno otkrio detalje o toku produkcije i planovima za snimanje.
Film Briljantin (Grease) premijerno je prikazan 13. juna 1978. godine, muzička romantična komedija koja je ubrzo postala jedan od najomiljenijih filmova svih vremena.
Naizgled nevine pustolovine Pepe Praseta tokom godina izazvale su niz neočekivanih kontroverzi, od ljutnje političara do zabrana zbog neprimerenog sadržaja.
Američka glumica Kim Novak biće nagrađena "Zlatnim lavom" za životno delo na 82. Međunarodnom filmskom festivalu u Veneciji, koji se održava od 27. avgusta do 6. septembra.
Glumac Tom Kruz zvanično je ušao u Ginisovu knjigu rekorda zbog izvanredne vratolomije izvedene u filmu "Nemoguća misija: Konačna odmazda" (Mission: Impossible - The Final Reckoning).
Glumac i režiser u svojoj 96. godini života, Klint Istvud, otkrio je u nedavno u intervjuu za austrijski "Kurijer", da je trenutno u fazi predprodukcije svog narednog filma.
Stigli su najnoviji podaci Netfliksa o najgledanijem sadržaju. Iako Netfliks iz meseca u mesec proširuje svoju ponudu, samo retke serije uspeju da obore davno postavljene rekorde.
Iranski reditelj i disident Džafar Panahi osvojio je večeras Zlatnu palmu na 78. Međunarodnom filmskom festivalu Kanu za ostvarenje "It Was Just an Accident", koji je snimljen u tajnosti.
Stiven King se još sedamdesetih godina prošlog veka istakao kao jedno od najvažnijih književnih imena svog doba, a jedan film u kojem je glumio Vudi Alen mu je naročito dosadan.
Gradske vlasti francuskog grada Kana predstavile su prostor od 1.000 kvadratnih metara na kom će biti izgrađen muzej posvećen prestižnom filmskom festivalu.
Američki glumac Denzel Vašington dobio je počasnu Zlatnu palmu Filmskog festivala u Kanu, uoči svetske premijere filma "Highest 2 Lowest" Spajka Lija, što je njihova peta zajednička saradnja.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar