VIDEO: Novi trejler za film Barbi otkriva nove detalje radnje

Objavljen je novi trejler dugoočekivanog filma Barbie. Trejler je osvanuo na službenom YouTube kanalu Warner Bros Pictures-a i otkriva više detalja o radnji filma.

Novi trejler prikazuje Barbi, koju glumi Margo Robi, i Kena, kojeg glumi Rajan Gosling, kako plešu u svom ružičastom svetu, prenosi Index.hr.

No u jednom trenutku Barbi pogodi egzistencijalna kriza i odlučuje da poseti svoju prijateljicu koja joj pokazuje stvarni svet.

U trejleru se vidi kako se Barbi i Ken ne snalaze najbolje u stvarnom svetu te završavaju u zatvoru, a njihov odlazak iz ružičastog sveta zabrinuo je fabriku Mattel, koja želi da se odmah vrate nazad.
 
Film u bioskope stiže 21. jula. Greta Gervig i Noa Baumbač napisale su, a Gervig je i režirala ovu komediju o jednoj od najpoznatijih lutki svih vremena. 
 
Sporednu glumačku postavu čine Majkl Cera, Vil Farel, Simu Liu, Isa Rae, Dua Lipa i Ema Makej.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

Barbi

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Film

VIDEO: Horor film od samo 80 sekundi

Ove godine je izašao najkraći i najjeziviji film ikad snimljen, prema mišljenju mnogih. Reč je o hororu "Mrtva baka" redatelja Rejčel Kempf i Nika Totija.

Megi Džilenhol predvodi žiri Venecijanskog festivala

Američka rediteljka, glumica, scenaristkinja i producentkinja Megi Džilenhol biće predsednica međunarodnog žirija glavnog takmičarskog programa 83. Venecijanskog filmskog festivala, saopštili su danas organizatori.

"Top Gun 3" zvanično u pripremi

Tom Kruz se vraća u filmu "Top Gun 3", saopštio je Paramount tokom svoje prezentacije na CinemaConu u Las Vegasu, zajedno sa producentom Džerijem Brukhajmerom.

Na Kanskom festivalu 21 film u trci za Zlatnu palmu

Iranski reditelj Asgar Farhadi, Pedro Almodovar, ruski reditelj u egzilu Andrej Zvjagincev i bivši pobednici Hirokazu Kore Eda i Kristijan Munđiu takmičiće se za Zlatnu palmu na 79. Kanskom festivalu.

Snima se nova verzija serije Dosije X

Danijel Dedvajler je pronašla svog partnera za Hulu-ov rimejk serije "The X-Files", jer će joj se Himeš Patel pridružiti u novoj verziji ovog klasičnog TV serijala.