Presluškivanje: Odabrani hitovi sedamdesetih

Presluškivanje vas je u novom izdanju vratilo u neko drugačije vreme, ali vreme u kojem je muzika bila jedna od jačih strana.
Presluškivanje: Odabrani hitovi sedamdesetih
Foto: 021.rs

Agenti Dragana Prica Kovačević, Zoran Strika i Gorica Nikolin pozvali su vas da im se pridružite na putovanju kroz sedamdesete i trendove koji su tada osvajali muziku.

Na ovom putovanju mnogi slušaoci su se, u ulozi doušnika, priključili izazovu i dostavili svoje predloge pesama iz ove dekade.

Uživajte u ovom nostalgičnom osvrtu na sedamdesete i poslušajte šta su agenti pripremili u novih sat vremena Presluškivanja na Radiju 021.
 
 
Za najbolji muzički doživljaj poslušajte novu emisiju emisiju OVDE.
 
Presluškivanje se premijerno emituje svakog petka u 20h na Radiju 021, subotom stiže u podkast verziji na Mixcloud, a nedeljom u podne emitujemo radijsku reprizu na radio021.rs.

Sve najave novih tema pratite na Fejsbuku, Tviteru i Instagramu emisije, a sva dosadašnja izdanja dostupna su za slušanje na JEDNOM MESTU.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Muzika

Bivši članovi benda "The Police" tuže Stinga

Muzičar Sting našao se na meti tužbe svojih bivših kolega iz grupe The Police, gitariste Endija Samersa i bubnjara Stjuarta Kopelanda, koji od njega potražuju milionske iznose na ime autorskih tantijema.