VIDEO: Posthumni album Olivera Dragojevića - pred publikom dosad neobjavljene pesme

Objavljen je posthumni album "Dolaziš" Olivera Dragojevića.

Reč je o izdanju sa 12 dosad neobjavljenih pesama.

Najavljen singlovima "Ne mogu ti reći" i "Vrime je", album donosi i novi naslovni singl "Dolaziš", kao i još devet pesama koje odišu prepoznatljivim Oliverovim muzičkim senzibilitetom. 

Na albumu ima i nekoliko saradnja - sa Tedijem Spalatom, Marijanom Banom (Daleka obala), Zborom Izvor, Klapom Šuft i Edom Bralićem.
 
 
Oliver Dragojević je bio jedan od najpopularnijih pevača na prostoru bivše Jugoslavije. 
Tokom višedecenijske karijere je otpevao hitove poput "Galeb i ja", "Cesarica", "Trag u beskraju", "Tko sam ja da ti sudim", "Kad mi dođeš ti", "Skalinada", "Luce mala" i mnoge druge.
 
Preminuo je 2018. godine.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Muzika

Madona najavila novi album

Pop ikona Madona (67) zvanično se vraća u izdavačku kuću Vorner rekords, gotovo dvadeset godina nakon što ju je napustila.

Bivši članovi benda "The Police" tuže Stinga

Muzičar Sting našao se na meti tužbe svojih bivših kolega iz grupe The Police, gitariste Endija Samersa i bubnjara Stjuarta Kopelanda, koji od njega potražuju milionske iznose na ime autorskih tantijema.