Sumnja se da je Areta Frenklin pred smrt prevarena za 200.000 dolara

Vlasti u Detroitu istražuju da li je neko prevario pevačicu Aretu Frenklin unovčivši ček na 178.000 dolara pre nego što je preminula u avgustu prošle godine.
Glavni pomoćnik tužioca okruga Okland Pol Volton, kaže da je Frenklin u junu podnela žalbu policiji Blumfild Taunšipa povodom nestanka čeka. Umrla je nekoliko nedelja kasnije od raka pankreasa u 76. godini. 
 
Volton je za "Detroit njuz" izjavio da je smrt Frenklinove uticala na istragu. On je rekao da je "bilo teško utvrditi" da li je ona dala ček nekome ko je imao dozvolu da ga unovči. Volton je dodao i da je policija razgovarala sa osobom koja je podigla novac, ali je odbio da je imenuje. 
 
Taj ček bi mogao da postane zasebna tema za advokate, članove porodice i poverioce uključene u imovinu Frenklinove u Okružnom sudu u Oklandu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Poznati

Fredi Merkjuri dobio svoju kovanicu

Britanska kraljevska kovnica odlučila je da oda počast Frediju Merkjuriju, frontmenu rok grupe Kvin, novim kovanicama sa njegovim likom za koje je muzičareva sestra rekla da bi mu mnogo značile.

Mišel Obama: SAD nisu spremne za predsednicu

Bivša prva dama Sjedinjenih Američkih Država Mišel Obama izjavila je u razgovoru objavljenom na njenoj YouTube stranici da zemlja još nije spremna za ženu predsednicu, dodajući da je SAD potrebno još mnogo da sazre.

Papa ugostio filmske umetnike, među njima i Kusturica

Papa Lav je priredio audijenciju za grupu filmskih stvaralaca i tom prilikom rekao da se bioskopi bore za opstanak i da bi trebalo više učiniti kako bi se zaštitili i sačuvalo zajedničko iskustvo gledanja filmova.