VIDEO: Švarcenegeru dojadilo da čeka nadležne da zakrpe rupu na putu - i to sam učinio

Glumac Arnold Švarceneger uzeo je stvari u svoje ruke nakon što mu je bilo dosta nereagovanja nadležnih u njegovoj sredini i zakrpio rupu na kolovozu koja je pravila probleme njemu i njegovim susedima
"Nakon što je celo susedstvo bilo uzrujano zbog ove ogromne rupe na putu koja nedeljama kvari automobile i bicikle, danas sam izašao sa svojim timom i popravio je. 
Uvek kažem - nemojmo se žaliti, uradimo nešto po tom pitanju", napisao je 75-godišnji bivši guverner Kalifornije na Tviteru gde je objavio snimak kako popravlja put.
 
Ljudi su hvalili glumca, bivšeg bodibildera i političara jer je zasukao rukave i sam obavio posao. 

Podrži 021

021 je pokrenuo svoj gift shop - Shopins.rs, a kupovinom nekog od artikala direktno podržavate rad naše redakcije. Svaki vaš doprinos, ma kako bio velik ili mali, dragocen je. Jer pravo novinarstvo vredi.

  • dijasporac

    12.04.2023 19:06
    @Marko
    U USA moras da nadleznima prijavis radove na vlastitoj kuci, dobijes odobrenje (permit) za to, okacis to odobrenje na ulaz i tek onda radis. A mozes misliti kako je tek na javnoj povrsini, obican gradjanin ne sme ni kamen da premesti, sve se radi po odobrenju opstinskog (city) inzenjera. Ovde to ocito nije slucaj a poklonejna mu je medijska paznja jer se bivsi guverner verovatno i u 75 kandiduje za neku novu funkciju.

    Inace pre 20-tak godina su tadasnjeg glumca i politicara-pocetnika napali aktivisti i novinari zbog toga sto je bio nebrizan ka zivotnoj sredini, naime hvalio se flotom Hammer-ovih dzipova a poznato je da oni trose 35-40lit na 100km. Neverovatna promena od tad do danas, danas "gradjanin" Svarceneger pred kamerama za drustvene mreze radi drustveno korisne stvari, covek je postao svetac. Mozda puca na visoku titulu u katolickoj crkvi?
  • @Marko

    12.04.2023 16:38
    Tako je, samo pod uslovom da radis nesto korisno za gradjane a ako si investitor koji bespravno gazi sve pred sobom onda nema zime..
  • Realista

    12.04.2023 14:47
    @Marko:
    I u Kaliforniji bi isto tako dobio prijavu samo da nije poznata medijska ličnost - kalifornijski političari jako paze na to...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Poznati

Šakira ponovo na sudu zbog utaje poreza

Španski tužilac je podneo drugi poreski zahtev protiv kolumbijske pevačice Šakire, optužujući je da je 2018. godine prevarila državu za 6,6 miliona evra.