Ovu haljinu koja postoji samo u onlajn verziji kreirali su Dapper Labs i umetnica Džeon Džaskovske.
"Iridescence" haljina je kreirana pomoću 2D šablona koji se koriste za standardnu odeću i softvera za 3D dizajniranje. Uz dodatne rendere nastao je hiperrealan odevni komad.
Prodata je na aukciji koja je održana na Ethereal samitu u Njujorku i nazvana je "prvim digitalnim couture modnim komadom na svetu".
"Globalni brendovi na tržištu stvarnog sveta odeće takmiče se za ulazak u digitalni modni prostor kako bi se povezali s Generacijom Z", istakli su predstavnici brenda The Fabricant.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
aero casper
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar