Kraljica Elizabeta pozitivna na koronu

Kraljica Elizabeta danas je bila pozitivna na kovid, saopšteno je iz Bekingemske palate.
Kako je navedeno, britanska kraljica ima blage simptome i moći će da nastavi da obavlja lakše dužnosti ove nedelje.

"Njeno Veličanstvo ima simptome nalik na blagu prehladu, a očekuje da će nastaviti sa lakšim dužnostima u Vindzoru u narednom periodu", stoji u saopštenju.

Kraljica će nastaviti da dobija medicinsku pomoć i poštovaće sve smernice.
 
Inače, Elizabeta je bila u kontaktu sa svojim najstarijim sinom i naslednikom, princom Čarlsom, koji je bio pozitivan na korona virus prošle nedelje.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Zeka23

    20.02.2022 20:04
    Informacija 0
    Princ Carls joj je sin...
  • Kliker

    20.02.2022 19:31
    @Bane Bg
    Suprug joj je nedavno preminuo.
    Princ Čarls joj je sin...
  • @Bane Bg

    20.02.2022 18:52
    Ne lupaj. Čarls joj je sin a ne suprug.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Magazin

U EU sve više ljudi koji žive sami

U Evropskoj uniji je postotak ljudi koji su živeli u jednočlanim domaćinstvima prošle godine iznosio 16,5 odsto, a srazmerno najveći broj ljudi koji žive sami bio je u skandinavskim i baltičkim zemljama.

Opasna ponašanja u kružnom toku: Ovo su najčešća

Iako su kružni tokovi uvedeni kako bi smanjili broj nesreća, usporili saobraćaj i povećali protočnost vozila, sve je više upozorenja da deo njihovih sigurnosnih prednosti nestaje zbog lošeg ponašanja vozača.