VIDEO: Most se srušio dok su zvaničnici na njemu presecali vrpcu da ga otvore

Lokalni političari u Kongu nisu se dobro proveli na otvaranju tek izgrađenog betonskog pešačkog mosta.
Most se srušio dok su zvaničnici na njemu sekli vrpcu.
Srećom, niko nije povređen prilikom incidenta niti u haosu koji je posle usledio.
Pogledajte snimak rušenja:
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Teme

kongo
  • Ivan

    09.09.2022 15:04
    Vrpca
    Vrpca je bila noseća
  • 313

    07.09.2022 11:50
    Zna se
    Glavni projektant mosta je vlasnik pečenjare.
  • SNS rostiljnica

    07.09.2022 10:42
    Megatrend Srbija, kupovina diploma i plagiranje, podsticanje neznanja i primitivnosti... polako to dolazi i ovde...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Magazin

Komunikacija bez greške: Loše navike koje treba izbeći

Uobičajeno imamo sklonost da mislimo kako je komunikacija lakša nego što jeste, da je to samo nešto što prirodno dobro radimo, a ne nešto što može da se usavrši, razvije i nešto čemu možemo svesno da posvetimo pažnju.

Uvedeno ograničenje od 30 km/h u centru Rima

Istorijski centar Rima od danas, 15. januara, zvanično postaje "Zona 30", sa maksimalnim ograničenjem brzine od 30 kilometara na čas, nakon što je gradska uprava potpisala odluku o stupanju ove mere na snagu.