Princeza od Velsa, supruga britanskog prestolonaslednika Vilijama, koja se leči od raka će prisustvovati finalu singla muškaraca u finalu Vimbldona, u nedelju 14. jula, saopštila je palata.
Posle više meseci odsustvovanja zbog bolesti, Kejt se ponovo prvi put pojavila u javnosti 15. juna povodom parade za obeležavanje zvaničnog rođendana kralja Čarlsa Trećeg.
U finalu Vimbldona za muškarsce igraće Novak Đoković i Karlos Alkaras.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar