Novosadska opozicija pozvala je građane da u utorak, 3. decembra, dođu ispred Skupštine grada, u kojoj bi trebalo da se raspravlja o razrešenju gradonačelnika Milana Đurića.
Odbornička grupa Demokratske stranke u Skupštini grada Novog Sada predložiće gradskom parlamentu da na sutrašnjoj sednici uopšte ne raspravlja o predlogu novog poslovnika.