Dejan S. (20), jedan od osumnjičenih za razbojništvo u kladionici "Meridijan" u Daničićevoj ulici, u centru grada, uhapšen je na izlasku iz Novog Sada.
Inspektori novosadske kriminalističke policije danas su tokom potere, oko 12:45h, na semaforu posle Temerinskog mosta za skretanje u Šangaj, uhapsili trojicu Kaćana starih između 30 i 35 godina koji su ukrali 5.000 evra.
Pripadnici novosadske policije uhapsili su kriminalnu grupu osumnjičenu za nelegalnu trgovinu narkoticima i zaplenili više od dva kilograma droge, dva pištolja i znatnu sumu novca.