RHMZ upozorava da će danas tokom večeri, u noći ka četvrtku, kao i u četvrtak ujutru, 13. februara, biti oblačno mestimično sa kišom koja će se lediti na tlu stvarajući poledicu.
Sva tri instituta u sastavu Univerziteta u Novom Sadu izglasali su zahtev za razrešenjem rektora Dejana Madića, objavila je mreža "Slobodan univerzitet".
Ukupno 35 roditelja učenika Osnovne škole "Ivo Lola Ribar" podnelo je krivičnu prijavu protiv NN lica zbog sumnje da je neovlašćeno fotografisao sastav bivšeg učenika, te isti prosledio medijima.
Bivši ministar Goran Vesić naredio je direktorki Infrastruktura železnice Srbije Jeleni Tanasković da za sve odluke i projektima koji imaju evropsko finansiranje mora da dobije odobrenje njega lično.
Formirana je nezavisna anketna komisija za utvrđivanje odgovornosti za pad nadstrešnice, odnosno da bi istražila ko je odgovoran za nesreću u kojoj je 1. novembra u Novom Sadu stradalo 15 ljudi.