Vrućine su ovoga leta nezapamćene, tri duga talasa tokom kojih temperatura svakodnevno premašuje 35, a često i 40 stepeni Celzijusa ne pamte se na južnopanonskim prostorima.
Rekonstrukcija Spensa sa okolinom, kako bi postao energetski efikasniji, predviđa rušenje delova objekta i gradnju novih delova, garaža, kao i izgradnju hotela od 16 spratova.
Nesvakidašnji prizor na parkingu ispred Lidl prodavnice šokirao sve - popularni likovi iz serije "Državni posao", Čvarkov, Torbica i Boškić, našli su se u ulozi redara i napravili gužvu.
Na Poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu u novom projektu koriste brašno dobijeno iz crva za čokoladu koja će najpre biti namenjena živini, a ako se steknu uslovi, mogli bi da je probaju i ljudi.
Aktivistkinju Demokratske stranke (DS) Milicu Ranđelović (35) juče je privela policija na aerodromu "Nikola Tesla" u trenutku kada je trebalo da se ukrca u avion.