Serija "The Witcher" trenutno je, prema podacima kompanije "Parrot Analytics", najtraženija serija na svetu na svim platformama.
Ova kompanija svoje podatke zasniva na "jedinici potražnje", standardizovanoj mernoj jedinici koja uključuje više različitih parametara po kojima se gledaoci mogu povezati s nekom emisijom ili serijom – od običnog lajkovanja koje se najmanje vrednuje, do preuzimanja i emitovanja koji su u vrhu važnosti.
"Insider" navodi da je serija koja je na Netflixu počela da se prikazuje 20. decembra pretekla Disneyjev adut pod nazivom "The Mandalorian" i u nedelji od 22. do 28. decembra prema svim parametrima bila je najgledanija. "The Witcher" je ujedno bila i najgledanija serija u SAD-u, s približno 127 miliona "jedinica potražnje" u poređenju sa 115 miliona jedinica koje je imao "The Mandalorian" u istoj nedelji.
To je vrlo impresivan početak imajući u vidu da je popularnost "The Mandaloriana" bila ogromna – prethodnog meseca ova serija je u Americi skinuta "Stranger Things" s prvog mesta koje je ta serija ljubomorno čuvala čak 21 nedelju uzastopno.
"Trenutni svetski uspeh 'The Witchera' jasno pokazuje koliki uticaj na publiku mogu da imaju serije koje sve epizode objave odjednom", izjavio je predstavnik Parrot Analyticsa.
Ovo se usaglašava i sa Netflixovim podacima da je serija "The Witcher" njihova najpopularnija serija u 2019. godini.
Lošiju seriju davno ne pogledah. GOT je jedno četrdeset puta kvalitetnija serija,nisu čak ni za poređenje te dve serije,ne znam zašto ih uopšte porede,skroz drugi tip radnje i svega ostalog. Nije ni među prvih dvadeset koje sam gledao.Uglavnom izgubio sam osam sati života na ovo smeće. Možda bih preporučio deci do 12 godina.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Objavljena je prva fotografija iz novog filma Martina Skorsezea "What Happens at Night", u kojem glavne uloge igraju Leonardo Dikaprio i Dženifer Lorens.
Filmska kuća First Line Films objavila je da će u njihovoj predstojećoj istorijskoj drami "As Deep as the Grave" posthumno nastupiti glumac Val Kilmer, a njegova izvedba napravljena je pomoću veštačke inteligencije.
Objavljen je prvi trejler za "Dune: Part Three", završetak trilogije filmova reditelja Denija Vilneva, najavljujući sumoran, ali mračno lep kraj franšize - za sada.
Publika oduvek voli filmove koji izazivaju snažne emocije, bilo da je reč o prizorima poput Metjua Mekonahija koji se slama gledajući poruke ćerke u "Interstelaru" ili Foresta Gampa na grobu Dženi.
Komentari 5
London Boy
Frank
Igor
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar