Prodaje se Prinsovo odmaralište u Atlantskom okeanu

Privatno odmaralište na ostrvima Turks i Kajkos u Atlantskom okeanu, za koje se veruje da je jedina preostala nekretnina pokojnog muzičara Prinsa, ponuđeno je na aukciji.
Njujorška aukcijska kuća "Star tribjun" prima zapečaćene ponude za imanje površine 23.000 kvadratnih metara, okruženo morem s tri strane i s nekoliko objekata ukupne površine 930 kvadratnih metara.
 
"Star tribjun" navodi da imanje obuhvata dve privatne plaže, marinu i dug krivudav put obojen ljubičasto.
 
Prins ga je kupio 2011. godine za 13 miliona dolara.
 
Prijave za aukciju su do 12. jula, a očekuje se da imanje bude prodato za najmanje 15 miliona dolara.
 
Prins je preminuo 21. aprila 2016. godine od prekomerne doze fentanila, veoma jakog analgetika koji je greškom uzeo misleći da je drugi, slabiji lek protiv bolova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Poznati

Britanski glumac Idris Elba proglašen vitezom

Britanski glumac Idris Elba proglašen je vitezom, dok je selektorka engleske ženske fudbalske reprezentacije Sarina Vigman odlikovana titulom počasne dame na ovogodišnjoj listi novogodišnjih počasti u Velikoj Britaniji.

Bijonse postala milijarderka

Američka pevačica Bijonse postala je milijarderka, čime se pridružila uskom krugu muzičara čije se bogatstvo procenjuje na više od milijardu dolara, objavio je Forbs.

Fredi Merkjuri dobio svoju kovanicu

Britanska kraljevska kovnica odlučila je da oda počast Frediju Merkjuriju, frontmenu rok grupe Kvin, novim kovanicama sa njegovim likom za koje je muzičareva sestra rekla da bi mu mnogo značile.