On se zahvalio premijeru Kolumbije umesto Kambodže na organizovanju samita.
"Želeo bih da zahvalim premijeru Kolumbije na organizovanju samita", rekao je Bajden na otvaranju samita u Pnom Penu.
Južnoamerička zemlja izgleda da je često na umu američkog predsednika, jer je istu grešku napravio kada je iz Bele kuće krenuo na putovanje u Aziju.
Bajden je tada američkim novinarima rekao da ide u Kolumbiju, ali se brzo ispravio i rekao da misli na Kambodžu.
Američki predsednik koji će u novembru napuniti 80 godina, poznat je po brojnim lapsusima od početka karijere u Vašingtonu.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
Boki
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar