VIDEO: Pevač benda AC/DC ima statuu u Belgiji, a postoji i dobar razlog za to

Statua pevača australijskog benda AC/DC Brajana Džonsona otkrivena je u belgijskom gradu Namiru, preneo je danas portal "Fokus na Belgiju".

Namerno je izabran taj grad pošto je bend 29. juna 1980. u Namiru održao prvi koncert sa novim pevačem Džonsonom posle smrti pevača Bona Skota.

Ljubitelji benda iz Namira želeli su da ovekoveče taj trenutak i predložili su lokalnim vlastima statuu Džonsona.

Statua je postavljena na mestu gde je održan koncert. Sam Džonson je izrazio zadovoljstvo i rekao da će sigurno posetiti Namir.
 
 
Statuu, koja je zahtevala 400 sati rada, napravio je belgijski umetnik Antoni Konjo.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Poznati

Vudi Alen objavljuje prvi roman

Prvi roman američkog filmskog stvaraoca Vudija Alena trebalo bi da bude objavljen kasnije ove godine u izdanju nezavisne izdavačke kuće Swift Press.