SUDOKU: Probajte da rešite ovaj zadatak
27.03.2026.•
0
Ukoliko tražite nešto da skratite vreme, pred vama je jedan sudoku.
Na ovaj način "Badvajser" želi da čestita Velšanima uspešno učešće na prvenstvu, a besplatno pivo će moći da preuzmu punoletni stanovnici Velsa.
Nacionalni tim je prvi put u istoriji stigao do polufinala Evropskog prvenstva i 6. jula će se sastati sa Portugalijom.
Dan kasnije u drugom polufinalu sastaće se Nemačka i domaćin šampionata Francuska.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar