Parkirao kola u dnevnu sobu da ih zaštiti od uragana

Dok je uragan Metju besneo, uništavajući sve što mu se našlo na putu, jedan stanovnik mesta Port Sen Lusi parkirao je svoj automobil u dnevnu sobu kako bi ga zaštitio.

"Srećom, uragan nije preterano jako udario ovde. Ipak, nisam mogao da rizikujem da ga ostavim napolju. Premerio sam dupla ulazna vrata i shvatio da bez problema može da uđe unutra. Prijatelj mi je pomogao da ga ubacim", ispričao je vlasnik Rendi Džalil.

Kako je objasnio, "BMV" poseduje već osam godina, a u poslednje vreme mu je drastično skočila cena.

"Nisam hteo ništa da rizikujem. Ovaj automobil je moj ponos. Obožavam ga i biće moj još mnogo godina. Svaki dan ga vozim i uživam u njemu koliko god je moguće. Većina vlasnika ih drži po garažama kako bi im sačuvali cenu. Automobili treba da se voze, a ne čuvaju u garaži i trudim se da se tako i ponašam", istakao je Rendi.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Zanimljivosti

MI6 će preko dark weba tražiti nove doušnike

Britanski špijuni koristiće dark web za regrutovanje doušnika i za primanje tajnih informacija od agenata u Rusiji i širom sveta, saopštilo je britansko ministarstvo spoljnjih poslova.