Autor: RTS

Život
10.05.2026.
09:17
Govoreći o hantavirusu koji se pojavio na kruzeru i odneo tri života, direktorka Instituta "Batut" profesorka Verica Jovanović kaže za RTS da 30 godina nije došlo do mutacije ovog virusa i da nema opasnosti od pandemije.
  • Milutinac

    10.05.2026 16:57
    ///
    10.05.2026 • 15:11
    A,voda u Novom Sadu da li je ispravna?

    Jeste. Što pitaš?
  • Milo

    10.05.2026 16:37
    A
    G Bil Gates je rekao pre tacno godinu dana da ce se pojaviti novi virus!
  • 2019

    10.05.2026 16:26
    Najsmešniji virus.
  • C16

    10.05.2026 16:07
    Ко може
    овом режиму да било шта верује!? Ово јој је написано у Председништву. Значи, ништа није истина
  • zoro

    10.05.2026 15:59
    Vjerca!
    Po svemu sudeci radi sa zarazenim papirima, pa su joj neophodne rukavice.
    Za svaki slucaj!
  • Zoran

    10.05.2026 15:52
    Brus
    Ko za koronu
  • x

    10.05.2026 15:21
    juzna amerika
    Ako je virus karakteristican za Juznu Ameriku,da li postoje juznoamericki npr. kolumbijski respiratori,da se blagovremeno snabdemo.
  • ///

    10.05.2026 15:11
    A,voda u Novom Sadu da li je ispravna?
  • Djomla

    10.05.2026 13:15
    Film
    "više od 145 ljudi iz 28 zemalja"...savrseno mesto za nepoznat virus kao u filmu..
  • Sigi

    10.05.2026 11:58
    Šta nam sve treba ?
    da se raskomotimo u izolaciji da nam bude široko i bogougodno
    Samo da upozorimo ovj novi najsmešniji da nam zajedno sa kriznim štabom ne može ništa ni novonenormalnim ni novonormalnim oružjem i merama ništa da smo ovaj put jači i da imamo dva nova saveznika na našoj strani 5G i optiku i e-upravu sa svim svojim benefitima ugodnosti koje mogu da izdrže i duže od dve do tri ključne nedelje pa ako VODA hoće da ovo iskoristi za raspisivanje izbora kada ovaj jovi najsmešniji posustane eto da znaju da smo spremni i da možemo bez SBB i Šolaka izdajice i dezertera.
  • .

    10.05.2026 11:38
    ,
    Stvarno ove reči su veoma loš vic takoreći crni humor zdravstvo je toliko spremno da komšinici nije došla hitna pomoć kad je trebala kad je rekla koliko ima godina rekli su neka dodje kada joj bude bolje.
    E toliko je spremno zdravstvo.
  • Žile

    10.05.2026 11:24
    Dakle, opet svi u Milano u shopping! U medjuvremenu ćemo kupiti za keš 10²⁵ respiratora, napraviti 2-3 hantavirus bolnice, par fabrika kineskih vakcina i naravno, malo vanredno stanje (tek pošto se vratimo iz shopping-a). Taman da prekinemo ovo mrcvarenje oko izbora, generalštaba, zakonodavstva, nadstresnice i svih tih gluposti što nam narušavaju idilu.
  • moderator

    10.05.2026 11:10
    mozda
    neki smesan virus
  • vladaNS

    10.05.2026 11:01
    @plaćač poreza
    Gospodine bravo za komentar. Dok virus postoji, postoji i opasnost. Iskreno mislim da su ovakvi doktori i oni koji su joj namestili fotelju opasniji od najopasnijeg virusa.
  • Domanović

    10.05.2026 10:42
    Razmišljanje dva antivaksera
    Nego da VOĐU upitamo koliko imamo uštekano “CRNIH NOVACA KOJE SVAKA ZEMLJA TREBA DA IMA I NIKO NE TREBA DA PITA ODAKLE TOLIKO I OD ČEGA “
  • Kraftverk

    10.05.2026 10:36
    Kad se KRIZNI na TV vrati
    Ljudi dobro zapamtite ili uzmimite onaj papirić u bojama uzmite crveni ili neki drečeći i napišite šta je ova rekla !.
  • Aleksandar

    10.05.2026 10:34
    Zvučni top
    Nadstrešnica, pravimo vakcine.. ništa ne brinite. Neki ćete da poginete, a neki ćemo da se dodatno obogatimo. Jel tako snsovci? Sve je bezbedno?
  • Hm...

    10.05.2026 10:31
    Kada kažu da nema opasnosti, onda nešto kriju, i da se spremamo za izolaciju...Već poznato, viđeno.
  • Plaćač poreza

    10.05.2026 10:10
    Tako je govorio i Nestorović. Toliko se institucijama u Srbiji može i verovati. Fašizam nikada ne dolazi samo u crnom uniformama,kako je pisao Umberto Eco, on počinje kada se :Vođa proglasi važnijim od institucija, kritičko mišljenje nazove izdajom a poslušnost vrlinom, studenti i narod proglase neprijateljima, strah postane metod vlasti, fašizam nije samo istorija, a kad studente bez posledica neko proglasi "državnim neprijatelje, društvo je već duboko bolesno. Zato svaki autoritarni režim u rusiji, Iranu, Srbiji najviše mrzi studente i slobodnomisleće ljude jer slobodan čovek postavlja pitanja.
  • Češ

    10.05.2026 10:08
    Nego... kako se naše zdravstvo sprema za dogodine, za izazove Ekspa?
  • Liqudator

    10.05.2026 10:08
    Naredne dve do tri nedelje su ključne za najsmešniji !.
  • Realista

    10.05.2026 10:08
    Loš vic
    ... srpsko " zdravstvo spremno da reaguje".... hahahahahaaa!
  • Dr Feel-Ud

    10.05.2026 09:59
    Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

    Naše zdravstvo nije u stanju ni redovno stanje da održava a ne epidemije

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna