Govoreći o hantavirusu koji se pojavio na kruzeru i odneo tri života, direktorka Instituta "Batut" profesorka Verica Jovanović kaže za RTS da 30 godina nije došlo do mutacije ovog virusa i da nema opasnosti od pandemije.
Šta nam sve treba ?
da se raskomotimo u izolaciji da nam bude široko i bogougodno
Samo da upozorimo ovj novi najsmešniji da nam zajedno sa kriznim štabom ne može ništa ni novonenormalnim ni novonormalnim oružjem i merama ništa da smo ovaj put jači i da imamo dva nova saveznika na našoj strani 5G i optiku i e-upravu sa svim svojim benefitima ugodnosti koje mogu da izdrže i duže od dve do tri ključne nedelje pa ako VODA hoće da ovo iskoristi za raspisivanje izbora kada ovaj jovi najsmešniji posustane eto da znaju da smo spremni i da možemo bez SBB i Šolaka izdajice i dezertera.
Stvarno ove reči su veoma loš vic takoreći crni humor zdravstvo je toliko spremno da komšinici nije došla hitna pomoć kad je trebala kad je rekla koliko ima godina rekli su neka dodje kada joj bude bolje.
E toliko je spremno zdravstvo.
Dakle, opet svi u Milano u shopping! U medjuvremenu ćemo kupiti za keš 10²⁵ respiratora, napraviti 2-3 hantavirus bolnice, par fabrika kineskih vakcina i naravno, malo vanredno stanje (tek pošto se vratimo iz shopping-a). Taman da prekinemo ovo mrcvarenje oko izbora, generalštaba, zakonodavstva, nadstresnice i svih tih gluposti što nam narušavaju idilu.
Gospodine bravo za komentar. Dok virus postoji, postoji i opasnost. Iskreno mislim da su ovakvi doktori i oni koji su joj namestili fotelju opasniji od najopasnijeg virusa.
Tako je govorio i Nestorović. Toliko se institucijama u Srbiji može i verovati. Fašizam nikada ne dolazi samo u crnom uniformama,kako je pisao Umberto Eco, on počinje kada se :Vođa proglasi važnijim od institucija, kritičko mišljenje nazove izdajom a poslušnost vrlinom, studenti i narod proglase neprijateljima, strah postane metod vlasti, fašizam nije samo istorija, a kad studente bez posledica neko proglasi "državnim neprijatelje, društvo je već duboko bolesno. Zato svaki autoritarni režim u rusiji, Iranu, Srbiji najviše mrzi studente i slobodnomisleće ljude jer slobodan čovek postavlja pitanja.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Direktorka "Batuta": Nema opasnosti od pandemije hantavirusa, naše zdravstvo spremno da reaguje ako zatreba
Autor: RTS
Život
•10.05.2026.
•09:17
Komentari 23
Milutinac
10.05.2026 • 15:11
A,voda u Novom Sadu da li je ispravna?
Jeste. Što pitaš?
Milo
2019
C16
zoro
Za svaki slucaj!
Zoran
x
///
Djomla
Sigi
da se raskomotimo u izolaciji da nam bude široko i bogougodno
Samo da upozorimo ovj novi najsmešniji da nam zajedno sa kriznim štabom ne može ništa ni novonenormalnim ni novonormalnim oružjem i merama ništa da smo ovaj put jači i da imamo dva nova saveznika na našoj strani 5G i optiku i e-upravu sa svim svojim benefitima ugodnosti koje mogu da izdrže i duže od dve do tri ključne nedelje pa ako VODA hoće da ovo iskoristi za raspisivanje izbora kada ovaj jovi najsmešniji posustane eto da znaju da smo spremni i da možemo bez SBB i Šolaka izdajice i dezertera.
.
E toliko je spremno zdravstvo.
Žile
moderator
vladaNS
Domanović
Kraftverk
Aleksandar
Hm...
Plaćač poreza
Češ
Liqudator
Realista
Dr Feel-Ud
Naše zdravstvo nije u stanju ni redovno stanje da održava a ne epidemije
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H