Autor: Klix.ba

Život
14.05.2026.
14:40 > 04:49
Dolazak novorođenčeta u porodicu za roditelje je uvek radostan trenutak, koji u isto vreme može biti izazovan, posebno kada se starije dete prvi put upoznaje sa bebom.
  • natalija

    16.05.2026 05:20
    za Osto'ju
    Svaka cast na komentaru.
    Na zalost danas ljudi puno "filozofiraju" i pametuju o tome kako se podizu deca i zivi u porodici.
    Krajnje je vreme da se vratimo pravim zivotnim, normalnim stvarima inace ode sve bestraga.

  • Osto'ja

    15.05.2026 05:21
    Da,da...
    A tek beba što pravi greške....!
    Nemojte mistifikovati ovu temu.
    Tolike porodice,nekada,sa 5,6,7 dece...svi naučili jedno na drugo i pomagali se...deca pazila jedno na drugo.
    Tako su se nekada formirale porodice!
    Sada ispade problem ako stigne i drugo dete u kuću?
    Nema tu nikakve komplikacije.
    Pazite na oboje,hranite,presvlačite,igrajte se sa njima i pružite im ljubav. Tako će deca i izmedju sebe ako to vide od roditelja!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna