Autor: Tanjug

Život
20.07.2026.
09:40 > 04:18
Više od 600.000 Britanaca nezaposleno je zbog problema sa gojaznošću, što predstavlja ogroman ekonomski udar na produktivnost zemlje, pokazalo je najnovije istraživanje Univerziteta u Jorku.
  • Случај

    20.07.2026 10:04
    Они су корисни кроз ПДВ због велике потрошње хране. Од нас мршавих и штедљивих држава ништа не инкасира.
  • misa avokado

    20.07.2026 10:02
    Ne razumem logiku. Da nisu debeli, bili bi fitness treneri jer je to deficitarno zanimanje?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna