Istoričar Predrag Marković novo je pojačanje pokreta "Dosta je bilo" Saše Radulovića.
Navodeći razloge za svoje opredeljenje, Marković kaže da je Radulović osoba sa iskustvom i sa rezultatima, "od Simensa do Silicijumske doline".
Takođe, Marković kaže da pokret podrazumeva konkretne korake, a ne sastoji se od zalaganja za mir u svetu i ljubav među ljudima. "Ne interesuju me nikakve funkcije, imam dosta posla i bez toga, ali smatram da je angažovanje građanska dužnost. Uostalom, u staroj Grčkoj su kažnjavali one koji su odbijali društveni angažman", istakao je Marković.
On navodi da se za "Dosta je bilo" odlučio nakon što se njegova stranka (DS) raspala. Marković je poslednjih dana sa Sašom Radulovićem nastupao na tribinama pokreta.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 8
ZoranNS
rodoljub zaharijevic
brainwash
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar