Bivši jermenski predsednik uhapšen u okviru istrage o korupciji
25.08.2026.•
0
Bivši jermenski predsednik Robert Kočarjan i njegov najstariji sin uhapšeni su danas pošto je prethodno policija pretresla kompanije vezane za tu porodicu, saopštio je jermenski Komitet za borbu protiv korupcije.
Komentari 2
Houdini
Ljudi gladni, siromašni, bez krova nad glavom a u sefu čami 280 tisuća, o zlatu da i ne govorimo!! Uh, tako bih ih slatko podelila
Mooomuy
Jake mi policije...
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar