Gradnja, prema pisanju bečkog dnevnika "Standard", trebalo bi da počne danas, a trajaće pola godine, te će zid biti visine od 2,5 metara, iz uz njega su planirani betonski stubovi koji treba da spreče napade kamionima.
Fajhtinger je rekao da će pokušati da Ajfelovo toranj ograde što diskretnije.
"Izabrali smo visokotransparentno, za metke neprobojno staklo, debljine od 70 milimetara, kako bi ostavili otvoren pogled", objasnio je on.
Troškovi izgradnje zida iznose 20 miliona evra i oni treba da budu finansirani povećanom cenom karte za ulazak na Ajfelov toranj. Inače Ajfelov toranj godišnje poseti oko šest miliona ljudi.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Ja
VladaN
grozno
Nisam videla ni jednog jedinog policajca, a videti legionara kao sto je sada slucaj nije bilo moguce bilo gde u Francuskoj.
Ovo sada su posledice njegovog dovlacenja jeftine radne snage iz kolonija i prihvata migranata. Identicna situacija, uzroci i posledice kao kolonizacija Vojvodine posle drugog svetskog rata, pa zatim traktorizacja devedesetih.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar