U Crnoj Gori uhapšena trojica iz Srbije za kojima je tragao Interpol

Crnogorska policija uhapsila je u prethodna 24 časa na teritoriji Crne Gore tri osobe, od kojih dve potražuje Interpol Beograd, a jednu osobu Interpol Visbaden, dok je u isto vreme u Srbiji uhapšeno lice koje potražuje Interpol Podgorica.

Uhapšen je E.S. (40) iz Tutina, kojeg potražuje Interpol Visbaden. Za njim se traga zbog postupka koji se protiv njega vodi u Nemačkoj zbog sumnje da je narko diler. E.S. je koristio više lažnih imena.

Uhapšen je i N.A. (38) iz Beograda, za kojim traga Interpol Beograd zbog trgovine drogom.

Uhapšen je i R.H. (54) iz Preševa, za kojim Interpol Beograd traga zbog sumnje da je počinio tešku krađu.

Istovremeno, u Beogradu je uhapšen Jagoš Petrović (40) iz Bara. U momentu hapšenja, Petrović je koristio lažno ime, odnosno posedovao falsifikovana identifikaciona dokumenta. Interpol Podgorica potražuje Petrovića po tri osnova - izvršenje dve pravosnažne sudske presude i obezbeđivanje njegovog prisustva u krivičnom postupku. Petrović je osuđen na kaznu zatvora u trajanju od tri godine zbog pokušaja ubistva 15. novembra 2012. godine u Zavodu za izvršenje krivičnih sankcija u Spužu, gde je dok se nalazio na izdržavanju kazne pokušao da ubije zatvorenika Ivana Vujovića.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija