Od kad postoje merenja na Kopaoniku, prvi sneg je padao između septembra i novembra. U proseku, kako piše InfoKOP, prvi sneg na Kopaoniku pada između 10. i 15. oktobra, pa je ovogodišnji, kako kažu, poranio.
Za prve snežne pokrivače, objašnjavaju na sajtu, uobičajeno je da u 90 odsto slučajeva traju tek jedan ili dva dana, i da njihova visina gotovo nikada ne prelazi pet centimetara.
Na osnovu prvog snega se ne može zaključiti ništa o kvalitetu predstojeće ski sezone.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar