Inventar Mesne zajednice "pojačan" je sa dva nova trimera za košenje trave, jer su ranije mašine bile zastarele i stvarale su probleme u svakodnevnom radu.
Macura kaže da je protekle nedelje trava pokošena u portama pravoslavnih crkava u Novom Bečeju, najpre u centru Novog Bečeja, a zatim i u Vranjevu.
"Izuzev toga, kada je održavanje zelenih površina u pitanju, Mesnoj zajednici Novi Bečej pripadaju i sva dečja igrališta, zatim zelene površine ispred objekata Mesne zajednice Novi Bečej, pojedine ulice, kao što su ulica Ivo Lole Ribara i delovi ulica Maršala Tita i Milorada Popova. Trudimo se da izađemo u suret i građanima koji nisu u stanju sami da pokose ispred svojih kuća. To su najčešće starije osobe, pa nastojimo u onim periodima kada imamo vremena i prostora, da im pomognemo i umesto njih da pokosimo travu. I u narednom periodu ćemo se truditi da održavamo higijenu grada na zavidnom nivou", navodi Macura.
U nadležnost Mesne zajednice Novi Bečej, kada je košenje trave i održavanje u pitanju, spadaju i kosine keja na Tisi, kao i priobalje Tise, dok se o zelenim površinama na samom keju staraju radnici Javnog preduzeća "Komunalac".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
Zivan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar