Reprezentacija Srbije, koja će imati 16 predstavnika, biće u podmlađenom sastavu koju predvodi bivši svetski i evropski šampion Slobodan Bitević. Srbija je među pet zemalja u Evropi po kvalitetu, pa je realno očekivati da se naši karatisti popnu na pobedničko postolje.
Na prvenstvu učestvuje oko 2.000 takmičara iz 51 evropske države.
Program počinje u 9 časova, borbe će biti u Velikoj sali i Ledenoj dvorani Spensa, a ulaz će biti slobodan.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar