Putinčanin i Radovanović napustili pripreme Voše na Zlatiboru

Posle Marka Putinčanina, pripreme Vojvodine na Zlatiboru napustio je i štoper "crveno-belih" Aleksandar Radovanović.
Putinčanin i Radovanović napustili pripreme Voše na Zlatiboru
Foto: 021.rs
Radovanović (24) je otputovao u Francusku na završne pregovore sa drugoligašem Lansom, gde će nastaviti karijeru.
 
Pre njega, pripreme je napustio i jedan od važnijih igrača Vojvodine u prošloj sezoni, Marko Putinčanin. Ovaj veznjak svoju karijeru nastavlja u Olimpiji iz Ljubljane, koju je preuzeo Ilija Stolica, jedan od šest trenera koji su u prošloj sezoni vodili Vošu.
 
Olimpija će biti treći klub u kojem Stolica i Putinčanin sarađuju. Stolica je 30-godišnjeg vezistu trenirao u Voždovcu, potom ga je doveo u Vojvodinu, a sada i u ljubljanski tim. 
 
U međuvremenu, Voša nastavlja sa pripremama za novu sezonu. "Crveno-beli" su uigravali ofanzivne akcije, a uvežbavali su i realizaciju.
 
Odvojeno od ostalih igrača trenirali su jedino golman Emil Rockov i vezista Lazar Zličić, koji su se požalili na lakše povrede.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • stevica

    28.06.2018 08:52
    sps
    dok sps vodi vosu nepise im se dobro raspad kao i u parking servisu sve pare trpaju u stranku
  • Sa zlatibora

    25.06.2018 15:46
    Imaju ugovore.
    Oticice ali samo ako neko potpise .
    Dakle polako za zaključcima....
  • Darinko

    25.06.2018 15:23
    Da,da...
    Grčevita borba za 7. ili 8. mesto

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Pobeda Vojvodine u hičkokovskoj završnici

Košarkaši Vojvodine su u sedmom kolu KLS savladali tim Vršca, aktuelnog prvaka, sa 76:75 (47:36) u retko uzbudljivoj završnici, kao skrojenoj po režiji najvećeg reditelja trilera Alfreda Hičkoka.

Dragocena pobeda košarkaša Vojvodine

U dinamičnoj i veoma uzbudljivoj utakmici trećeg kola ABA 2 lige, košarkaši Vojvodine uspeli su da savladaju odličnu ekipu Sobode (Tuzla) sa 87:84 (40:47) i tako zadrže lepe izglede da se kvalifikuju za razigravanje.

Novi poraz košarkaša Vojvodine

Košarkaši Vojvodine doživeli su još jedan neuspeh, na domaćem terenu izgubili su od beogradskog Radničkog sa 75:79 (42:39) u petom kolu Košarkaške lige Srbije.