Za Novosađanina Branka Bogunovića (44) koji boluje od Lajmske bolesti, zbog lošeg vremena, prikupljeno je svega 1.700 dinara, a nova šansa da se prikupe sredstva potrebna za lečenje u inostranstvu biće u ponedeljak, za kad se najavljuje 28 stepeni.
Branko Bogunović oboleo je od Lajmske bolesti pre tri godine, a ona mu je dijagnostikovana tek 2016, kada je zbog iscrpljenosti morao da napusti posao i od tada neprekidno boravi kod kuće.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar