Vina Dizela na Fejsbuku prati više od 100 miliona ljudi

Američki glumac Vin Dizel postao je prvi holivudski glumac sa više od 100 miliona pratilaca na društvenoj mreži Fejsbuk.

Kako je objavljeno na sajtu Didžital spaj, glumac, najpoznatiji po ulozi u filmu "Paklene ulice", tako se pridružio kolumbijskoj pevačici Šakiri i portugalskom fudbaleru Kristijanu Ronaldu, koji na Fejsbuku imaju više od 100 miliona pratilaca.

Dizelu je "stotku" čestitao i direktor Fejsbuka Mark Zakerberg lično, objavivši fotografiju sa čuvenim glumcem na svom profilu.

Poslednji, osmi deo filma "Paklene ulice" je trenutno u postprodukciji i očekuje se u bioskopima od 14. aprila 2017. godine.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Poznati

Vudi Alen objavljuje prvi roman

Prvi roman američkog filmskog stvaraoca Vudija Alena trebalo bi da bude objavljen kasnije ove godine u izdanju nezavisne izdavačke kuće Swift Press.