Na aerodromu kabina za molitve na 65 jezika

Putnici koji kreću sa aerodroma u Štutgartu ubuduće mogu da iskoriste specijalnu kabinu u kojoj se emituju molitve na mnogim jezicima.
Na aerodromu kabina za molitve na 65 jezika
Foto: Pixabay
Kabina je postavljena na terminal 3 i emituje 300 molitvi iz raznih religija na 65 jezika.
 
Kabinu je dizajnirao berlinski umetnik Oliver Šturm, a u njoj se, između ostalih, emituju hrišćanske, jevrejske i muslimanske molitve. Dostupna su i hinduistička pojanja i ceremonijalna molitva sa sahrana na Solomonskim ostrvima.
 
Portparol aerodroma izjavio je da je kabina, veličine telefonske govornice, postavljena pre dva dana i da može da se koristi besplatno.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Magazin

VIDEO: Predstavljen "Nintendo Switch 2"

Nintendo je 5. juna zvanično lansirao Nintendo Switch 2 u Sjedinjenim Američkim Državama, označavajući početak nove ere za svoju popularnu hibridnu konzolu.

Bil Gejts će većinu svog bogatstva dati Africi

Bil Gejts je najavio da će u narednih 20 godina najveći deo svog bogatstva, koje se procenjuje na oko 200 milijardi dolara, usmeriti ka unapređenju zdravstvenog sistema i obrazovanja u Africi.