Autor: BBC News na srpskom

BBC
19.12.2020.
09:08 > 10:00
Krizni štab za borbu protiv korona virusa upozorio je da posete tokom obeležavanja ove slave mogu dovesti do skoka broja zaraženih Kovidom-19.
  • Dragan

    19.12.2020 13:56
    Ah
    Sačekajte Nikolu da se pojavi i da vas izleči.I moja deca ne veruju u deda Mraza tj svetog Nikolu.Kad vam je Big rekao da je on svetac.Jedno od božijih zapovesti "ne imajte idola".
  • H

    19.12.2020 11:50
    H
    Mi sve pogrešno radimo tako i slave slavimo. Zašto...kada izgubi jedan narod svoj nacionalni identite 600 godina i prisvoji posle toga komunizam kao religiju. Sigurno je daće zastraniti u svemu!?. Jako daleko smo mi od hrišćanstva kao i hrišćanstvo od nas.
  • Kako

    19.12.2020 10:14
    Kako
    Kako i treba dase slavi skromno,uz molitvu,post u krugu naj uze porodice. A ne kao po nametnutom narodnom folkloru uz ice,pice,novokoponovanim melosom uz pijanke i tuce. A sve to u ime boga i srpskog laznog patriotizma. Kada shvatimo staje slava i cemu sluzi mozda i nas bog jednom pogleda.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna