Autor: BBC News na srpskom

BBC
24.07.2025.
08:36 > 08:45
Trampovi sukobi sa sudovima su mnogo intenzivniji u poređenju sa sukobima prethodnih predsednika, ali da li bi ovo zaista moglo da promeni ravnotežu snaga čak i pošto on napusti funkciju?
  • Stanoje

    24.07.2025 17:41
    Svaka sličnost
    u Trampovom etiketiranju neistomišljenika sa preCednikom ekonomskog tigra je slučajna i podleže zakonskom procesu, bez obzira što je preCednik ponosan na upoređivanje sa Trampom
  • Majka

    24.07.2025 14:12
    Političari
    Sve je to ista bagra.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna