Info - Hronološki

Posledice politike precenjenog dinara

"Ako hoćeš da uništiš jednu državu ne mora se ratovati, dovoljno je manipulisati njenom valutom", govorio je pre četvrt veka tadašnji guverner Dragoslav Avramović.

Rumuni glasaju na predsedničkim izborima

Počelo je glasanje na predsedničkim izborima u Rumuniji, posle mlake predizborne kampanje u senci političke krize tokom koje je pre samo nekoliko dana postavljena manjinska vlada.

Danas: Državni data centar nije odmakao od zemljanih radova

Izgradnja Državnog data centra za čuvanje podataka građana, lokalnih samouprava, državnih javnih preduzeća i ustanova, kao i domaćih i inostranih IT i telekomunikacionih kompanija, koji se gradi u Kragujevcu, za proteklih pet meseci nije odmakla dalje od najosnovnijih zemljanih radova, objavio je Danas.

Blokada računa zatvara školu kod Zrenjanina?

Zaposleni u OŠ "Servo Mihalj" u naselju Mužlja kod Zrenjanina mogli bi sledeće nedelje da potpuno obustave rad, jer ni posle više apela nadležnima da se odblokira račun ove škole, nema odgovora iz Ministarstva prosvete.