Info
21.09.2011.
06:11
Sporna nabavka vakcina, zbog koje je uhapšena bivša direktorka Republičkog zavoda za zdravstveno osiguranje Svetlana Vukajlović, nije mogla da se obavi bez znanja ministra zdravlja, a on je kao tadašnji resorni ministar sigurno i odgovorniji od Vukajlovićeve, izjavila je za NIN predsednica Saveta za borbu protiv korupcije Verica Barać.
  • semtex

    21.09.2011 11:39
    "odgovorniji"
    Nije pitanje ko je veci lopov tj. "odgovorniji",nego da li zele da priznaju delo ili ne!?
    @Seljak
    Kada narod dohvati nema imuniteta!
  • Begečka nana

    21.09.2011 10:38
    predizborni EPP
    Ne očekujem da će ga uhapsiti. Prvi put kada vidim da je u apsu završio neko tipa i kalibra Sanadera, pomisliću da ova zemlja MOŽDA može da se izvuče iz blata i kaljuge u kojoj se sada nalazi.
  • seljak

    21.09.2011 10:00
    @to-mica
    Sta se palite k'o hepo kocke?
    Donosi se "Zakon" u kojem nece biti "krivicno
    delo zloupotreba polozaja" !
    Za svaki slucaj ,pre izbora.
    Kurta i Murta se elegantno dogovaraju,
    a ti narode sizi do ludila.
    Da li ste razumeli ?
    Mir,mir,mir-niko nije kriv.
  • Ime

    21.09.2011 08:58
    Klasika
    Pa da, oni odlucuju i usmeno saopstavaju sve, a onaj ko to mora da sprovede - strada.
  • ns

    21.09.2011 08:25
    U pravu je Malovićka ministarka nepravde. Istraga je dokazala.
    Kafe kuvarica je gledala u šolju Tomici i rekla da su to dobre vakcine. Kafe kuvaricu treba uhapsiti.
  • Пера

    21.09.2011 08:24
    Кривица
    Пиба смрди од главе, нажалост, чисти се од репа.
  • Maks

    21.09.2011 08:07
    Kamenica
    Pa gde je odgovornost za trgovinu listama cekanja,Tomice kriv si ,kriv si
    Dolazi i tebi mecka na vrata,samo polako

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna