Autor: N1

Info
03.07.2025.
15:46 > 16:32
Student Nikola Marčetić pušten je nakon saslušanja, a priveden je prethodnog dana na blokadama u Zemunu. Ni njemu, kao ni studentu Ivanu Radovanoviću, nije određeno zadržavanje.
  • Podbara

    03.07.2025 18:10
    Naravno da su pušteni jer su prethodno priznali delo. Ljudi moji oni su priznali delo i nakon izlaska najavljuju povratak na blokade. Bravo!
    Inverzija događaja, kaže advokat! Televizija N1 je live prenosila šta se dešavalo i nije se videlo da su prvi privedeni napravili neki prekršaj, jer blokade nisu legalne, dečko izašao iz vozila i sklonio je sve bez kontakta sa bilo kim. Zatim su blokaderi napali vozilo, ganjali ih, izvukli iz vozila, šutirali, razbili vozilo, dođe policija, napadači kažu da su oni napadnuti, naravno pilicija privodi stvarno napadnute i nakon intervencije javnosti i gledanja snimaka na N1, oni koji su napadali su privedeni.
    Bravo za advokate! Šta će reći na to što su klijenti priznali krivicu??

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna