Autor: Radar (Nenad Gujaničić)

Info
08.11.2025.
12:15 > 11:57
Devet meseci pretnji sankcijama Naftnoj industriji Srbije, tokom kojih je kompanija obavljala delatnost u skladu sa posebnom licencom Ministarstva SAD, ostavile su vidljive posledice po njene poslovne rezultate.
  • Zebra

    08.11.2025 13:38
    Radikal sa kriminalcima nas vraća u vreme dok je još nosio gajbice…
  • Dušan

    08.11.2025 13:20
    Ovo se sve moglo rešiti i sprečiti.
    Vučić je pozvan na samit i energetici u rusiji gde je otvoreno rečeno da će pričati o naftu i gasu. Ali on odbija dočekuje fon der laje koja izjavljuje da Srbija treba da prizna Kosovo da bi ušla u eu.
    Eto vam odluke sns kako utiču na nas.
    Neko te zove u nudi pomoć a ti ga odbiješ a onda se pitaš što je tako....
    Slično i 92 kada je milošević finansirao opoziciju protiv jelcina.
    Ali nama je bitnija eu nego drugo eto vam vaše želje i odluke
  • moderator

    08.11.2025 12:45
    sankcije
    a mi poklonimo generalstab ,srce beograda.

    bravo
  • moderator

    08.11.2025 12:38
    eto
    toliko vredi tenkovi i vojna parada

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna