Šestorica vozača u Vladi Srbije podneli su tužbe protiv Uprave za zajedničke poslove republičkih organa sa zahtevom da im se isplati oko deset milona dinara.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa glavnim tužiocem Mehanizma za međunarodne krivične tribunale Seržom Bramercom, koji je ukazao na predmet "Šešelj".
Ministar odbrane Miloš Vučević izjavio je da Srbija sutrašnjim prikazom sposobnosti Vojske Srbije (VS) "Granit 23", na aerodromu u Batajnici, ne preti nikome i nema pretenzije prema bilo kome.
U Srbiji je u protekla 24 sata od posledica kovida preminula jedna osoba, obrađena su 6.724 testa i registrovano 606 novoobolelih, saopštilo je Ministarstvo zdravlja.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da od 27. maja neće više biti predsednik Srpske napredne stranke (SNS), ali je rekao da će ostati član te stranke.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da će 23. april, kada se održavaju lokalni izbori u četiri opštine na severu Kosova, biti užasan dan za demokratiju i težak za srpski narod.
Predstavnici štrajkačkog odbora i rukovodstvo privrednog društva "Krušik" postigli su sporazum o povećanju zarada zaposlenih do kraja 2023. godine, kroz sedam mesečnih jednokratnih povećanja.
Er Srbija saopštila je danas da je prinuđena da otkaže dva sutrašnja leta između Beograda i Štutgarta, zbog štrajka zaposlenih u bezbednosnoj kontroli na aerodromu u tom nemačkom gradu.
Partija kosovskih Srba (PKS) neće učestvovati na lokalnim izborima na severu Kosova, u nedelju, 23. aprila, saopštio je lider ove stranke Aleksandar Jablanović, prenosi portal KoSSev.
Policija je uhapsila pet osoba iz Ćuprije zbog sumnja se da su sačinili fotografije i snimke kompromitujuće sadržine kojima su ucenjivali muškarca (55) iz okoline Jagodine.
Ambasador SAD u Srbiji Kristofer Hil izjavio je da je deset godina posle potpisivanja Briselskog sporazuma formiranje ZSO neophodno kako bi se povratilo poverenje u međunarodnu zajednicu.