Beograd dobio prve palme, zasađeno šest stabala na Kalemegdanu
Zelenilo Beograd danas je ispred paviljona "Cvijeta Zuzorić" na Кalemegdanu zasadilo palme i to je prvi put da su na javnoj zelenoj površini u Beogradu zasađena stabla palmi, saopšteno je iz tog javnog komunalnog preduzeća.