27.07.2020.
•
27.07.2020.
•
Info
•
Članica Kriznog štaba i zamenica direktora Instituta "Batut" Darija Kisić Tepavčević izjavila je da će nastaviti da se bori protiv Covida-19 i da ne planira da napusti to telo, uprkos negativnim komentarima na društvenim mrežama i peticije koju je potpisalo više od 2.700 lekara.