Time je napravljen značajan korak u daljem otvaranju novih tržišta na afričkom kontinentu, saopštilo je Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.
Navedeno je da su, sem izvoza mesa, u toku finalni pregovori za izvoz živih goveda i ovaca, kao i da je Uprava za veterinu u potpunosti spremna da odgovori strogim zahtevima tuniskih nadležnih organa.
Očekuje se i zvanično otvaranje tuniskog tržišta za izvoz živih goveda i ovaca poreklom iz Srbije
Otvaranje ovog tržišta posebno je značajno za sektor govedarstva i ovčarstva, imajući u vidu potencijal za plasman kvalitetnog srpskog mesa i živih grla na stabilno i perspektivno tržište severne Afrike, navedeno je iz ministarstva.
Napominju i da Srbija na taj način nastavlja politiku diverzifikacije izvoznih destinacija.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Laza
PS. Sto nije razvalio NATO, razvalice SNS.
Paja
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar