Kako se navodi u saopštenju Ministarstva poljoprivrede, donetim izmenama 36 milijardi dinara opredeljeno je za podsticaje po hektaru u biljnoj proizvodnji.
Dodaje se da je 400 miliona dinara namenjeno merama diversifikacije dohotka i unapređenju kvaliteta života u seoskim područjima, kroz investicije u razvoj i modernizaciju seoske infrastrukture.
Država na taj način nastavlja da jača poljoprivredni sektor i pruža sistemsku podršku održivom razvoju sela, ocenjuje se u saopštenju Ministarstva.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar