Autor: Beta

Info
04.01.2026.
14:30 > 14:29
Ruske snage su prošle noći napale Ukrajinu sa 52 drona, od kojih je oko 40 bilo iranskog tipa "Šahed".
  • Carski Naissus

    06.01.2026 15:20
    Nesposobni...
    ... Putin, ulazi za mesec dana sa svojom SPECIJALNOM OPERACIJOM u petu godinu neuspeha, dok Kauboj to rešava za par minuta ?
  • Vlada

    05.01.2026 16:31
    Inženjer
    Za @Plaćač poreza. ...
    Tvoj komentar je opasan presedan i isključivo razmišljanje bez osnova !
    Kao da je život u EU raj,a sa Rusijom pakao !
    Da si proveo iole vremena u ruskim zemljama ,shvatio bi da narod koji tamo živi ,živi uglavnom dobro, ima svoj sistem i shvatanje stvari ,a pre svega taj slovenski duh koji ne prihvata zlatni kavez zapadnog, evropskog kapitalizma !!
    Nemaš ama nikakvo pravo da svoje predrasude po pitanju da li je nekome bolje tu gde jeste ili u nekom trulom ,izopačenom kapitalizmu , bilo kome namećeš, jer je to oblik fašizma...a koji je poprilično prisutan u perfidnom obliku baš u toj EU....videli smo 99-e ko su i šta su !
  • zgađen

    05.01.2026 08:15
    1:1
    Tramp napao. Rusi napali.
  • Plaćač poreza

    04.01.2026 17:13
    Još jednom ću ponoviti i to naročito studentima i njihovim svedocima: Ne postoji niti je ikada u istoriji postojala ni jedna zemlja na svetu koja je bila u sastavu rusije, ili je u njoj preovladavao ruski uticaj, a da je stanovništvo te zemlje živelo pristojno.
    Jednostavno ne postoji . Ukrajina se bori za pristojan život u EU a rusija želi da je odvuče u blato.
    Zapamtite jednom zauvek.
  • Particulare matter

    04.01.2026 16:48
    rusija više nije velika sila ni veliki svetski igrač, ono što su ostaci nje kao regionalne sile uništava se na poljima Donbasa a.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna